nedeľa 4. novembra 2018

Školské majstrovstvá okresu Humenné v šachu ZŠ 2018/2019

V piatok 26. októbra sa uskutočnili Školské majstrovstvá okresu Humenné v šachu ZŠ. K šachovniciam zasadlo v dvoch oddelených turnajoch 45 žiakov a 14 žiačok. Hralo sa švajčiarskym systémom 7 súťažných kôl s tempom 2 x 15 min. + 3 sek/ťah. Súťažilo 10 základných škôl v okrese. Našu školu reprezentoval aj Alexander Kriška, žiak našej triedy. Alex vybojoval krásne 2. miesto :-)
Úspešná bola aj Olívia Seková, ktorá získala 1. miesto a  Ladislava Gajdošová s 3. miestom. Našu školu úspešne reprezentovali aj Samuel Kužma, Pavol Greňo a Leonard Simon, ktorí si rozdelili 1., 2. a 3. miesto. Srdečne blahoželáme! Žiakom, ktorí postupujú, držíme palce v krajskom kole. Výsledky žiaci: https://bit.ly/2RkpOpG Výsledky žiačky: https://bit.ly/2SrVAm8